Norton

Засоби по догляду за басейном

Засоби по догляду за басейном

Комплексний догляд за басейном дозволить отримати кришталево чисту водичку, купатися в якій - одне задоволення.  Він включає ряд заходів, таких як фільтрація води, чищення басейну та додавання препаратів для дезінфекції води. Наша компанія пропонує різноманітні товари  для чищення басейну (тестери для аналізу води, щітки, шланги, сачки), а також ручні та автоматичні порохотяги, які зведуть зусилля з догляду за басейном до мінімуму. В нас можна придбати препарати, які допоможуть вам підтримувати необхідний рівень рН, боротись з водоростями, бактеріями,  мутністю води, а також засоби для консервації басейну. Ми з радістю проконсультуємо вас з приводу препаратів для дезінфекції води та підберемо оптимальний догляд для вашого басейну.

Ручний пилесос Kokido Tesla
Робот пилесос Aquabot UR400
Робот пилесос Aquabot Magnum
Aquadoctor C60

Aquadoctor C60 - Ударний, швидкорозчинний препарат містить 56% активного хлору. Поставляється у вигляді гранул. Призначений для первинної (шоковою) обробки води в басейні. Знищує віруси, бактерії, грибок, цвіль.

AquaDoctor FL

AquaDoctor FL - коагулюючий засіб в гранулах. Препарат впливає на найдрібніші частинки, що забруднюють воду басейну, робить їх більш щільними і вловимими для систем фільтрації та пилососів. Використання коагулянту дозволяє досягти ефекту кришталево чистої води в басейні.

AquaDoctor pH- (Minus)

Швидкорозчинний препарат AquaDoctor pH- (Minus) призначений для корекції (зниження) кислотно-лужного балансу води в басейні до нормованого рівня (7.2-7.4). Вода з оптимальним рівнем pH збільшує ефективність дезінфікуючих засобів і коагулянтів, а також запобігає подразненню слизових оболонок людини та утворенню вапняних відкладень на дні та стінках басейну. На основі Natrium Hydrogensulfat (NaHSO₄ гідросульфат натрію).

Aquadoctor MCT

Aquadoctor MCT - Повільнорозчинний препарат з комбінованою формулою для регулярної обробки басейну. Руйнує віруси, мікроби, бактерії, грибки і водорості. Сприяє випадінню в осад найдрібніших частинок, які забруднюють воду. Препарат містить активний хлор (не менше 80%), альгіцид (засіб для боротьби з водоростями) і коагулянт (засіб проти каламутності води).

Aquadoctor C60

Aquadoctor C60 - Ударний, швидкорозчинний препарат містить 56% активного хлору. Поставляється у вигляді гранул. Призначений для первинної (шоковою) обробки води в басейні. Знищує віруси, бактерії, грибок, цвіль.

Альгіцид AquaDoctor АС

Альгіцид AquaDoctor АС - рідкий хімічний засіб з потужною бактерицидною, протигрибковою та противодоростевою дією. Призначений для запобігання утворенню водоростей, бактерій та грибків у воді басейну. Не створює піну.

Aquadoctor FL

Засіб призначений для очищення й освітлення каламутної води в басейні. Препарат AquaDoctor FL створює коагулюючий ефект і здатний впливати навіть на найдрібніші частинки бруду (мінерального та органічного походження), роблячи їх більш щільними. Використання препарату дозволяє досягти ефекту кришталево чистої води.

AquaDoctor CG

Засіб AquaDoctor CG - це ідеальний варіант для очищення ватерлінії басейну і СПА від всіх видів жирових, органічних і білкових відкладень. Рекомендується використовувати перед засобом для видалення мінеральних відкладень. В основі речовини лежить суміш лугу і спеціальної добавки Alkaline mix.

Aquadoctor MC

Aquadoctor MC - Засіб призначений для очищення чаші басейну від мінеральних відкладень, вапняного нальоту, іржі, мильних залишків. Ефективно очищає навіть товсті шари мінеральних відкладень. Форма випуску: рідина Діюча речовина: органічні кислоти

image

Дякую, допомогли вирішити проблему.

Андрій Олійник
ratings
image

Клас!

Богдан Онишків
ratings
image

Рекомендую. Задоволений виконаною робтою.

Олег Захаревич
ratings

Залишилися запитання? Зателефонуйте !

(098) 82 249 48