Опалення Котли Котли газові Viessmann газові конденсаційні

Газовий конденсаційний котел у настінному виконанні
Номінальна потужність: 9,0 – 35,0 кВт


   Вперше представлений в Україні новий газовий конденсаційний котел Vitodens 100-W у настінному виконанні. Для Вас ми розробили котел, що поєднує в собі найкращі риси - надійність, ефективность та доступність.
Vitodens 100-W пасуватиме до дизайну Вашої оселі підтримуючи в ній необхідний кожному комфорт та тепло і при цьому не забруднюючи навколишнє середовище. Його зручна будова слугуватиме для легкого сервісного та технічного обслуговування, що дозволить Вам ще раз переконатись у його надійності.
   Його висока ефективність при споживанні незначної кількості енергії що досягається за рахунок використання тепла конденсації забезпечить Вам заощадження на опаленні без економії на комфорті.


Vitodens 100-W
 
Газовий конденсаційний котел у настінному виконанні

Тип WB2C. Номінальна потужність: 4,8 - 105 кВт
та до 840 кВт у багатокотловій установці

Сполучення компонентів передового рівня техніки: модульований газовий пальник MatriX і перевірені на практиці теплообмінники Inox-Radial із поверхнями конденсації з високоякісної сталі забезпечують нормативний ККД до 98% (Hs) / 109% (Hi). Це дозволяє заощадити кошти на опалення і зменшити шкідливий вплив на середовище.

Завдяки модуляції 1:4 досягається економія палива й скорочення рівня шкідливих викидів при спалюванні газу на циліндричному газовому пальнику MatriX. Рівень емісії шкідливих речовин пальника набагато нижчий за граничні значення екологічного нормативу "Блакитний янгол".

Котел Vitodens 200-W оснащений інтелектуальним регулятором згоряння Lambda Pro Control. Він забезпечує оптимальний режим спалювання газу.


 


Vitodens 200-W


 Газовий конденсаційний котел у настінному виконанні

Номінальна потужність: 7,9 – 13,0 кВт

Єдиний у своєму роді котел для модернізації старих опалювальних систем з природною циркуляцією та для систем з невеликим тепловим навантаженням
Компанія Viessmann розробила новий конденсаційний котел Vitodens 100 WB1B O.T. – єдиний у своєму роді котел для модернізації старих опалювальних систем з природною циркуляцією.

Діапазон потужності котла 7.9 – 13 кВт відповідає вимогам більшості приватних будинків України, де потрібна невелика теплова потужність, знижуючи тим самим об'єми споживаного газу. Завдяки цій особливості Vitodens 100 WB1B O.T. також легко знайде своє застосування в опаленні квартир, для яких також необхідна невелика теплова потужність.

Vitodens 100 WB1B O.T. – ідеальний варіант для легкої і безпомилкової модернізації старої системи опалення з природною циркуляцією, з ним відпадає потреба в подальшому дорогому демонтажі всієї гравітаційної системи і встановленні нової системи опалення. Ціна оновлення системи з цим котлом значно нижча за стандартну вартість повної реконструкції теплопостачання в будинку з вже існуючою системою опалення. Зручно також і те, що Viessmann пропонує не просто котел, а комплексне рішення для реконструкції у вигляді пакетних пропозицій, що позбавить Вас додаткового клопоту і витрат.Vitodens 100 w o.t.
 
 Компактний конденсаційний котел

Нормативна теплова потужність: 4,8 – 35,0 кВт

Газовий конденсаційний котел компактного виконання Vitodens 222-F з модульованим газовим пальником MatriX потужністю до 35 кВт призначений для опалення та комфортного гарячого водопостачання.
Як і всі нові компактні газові котли Vitodens 222-F має стандартні розміри, що відповідають житловому приміщенню.

Газовий циліндричний пальник MatriX з функцією Lambda Pro Control забезпечує високу експлуатаційну надійність, низьку емісію шкідливих речовин та гарантує постійний високий ККД до 98% навіть при зміні складу газу чи коливанні тиску.

Новий регулятор Vitotronic із зручним графічним інтерфейсом відображає всі режими експлуатації котла. Ви також маєте можливість розмістити регулятор в будь-якому зручному для Вас місці на відстані до 5 метрів від котла.

Коротко про головне:

Газовий конденсаційний котел компактного виконання з інтегрованим місткісним водонагрівачем з емалевим покриттям
Розширений діапазон потужностей від 4,8 до 35 кВт
Ефективна поверхня теплообміну Inox – Radial
Газовий циліндричний пальник MatriX з функцією Lambda Pro Control забезпечує високу ефективність згоряння та низьку емісію шкідливих речовин
Місткісний водонагрівач із нержавіючої сталі
Високоефективний енергозберігаючий циркуляційний насос з регульованою частотою обертів
Новий регулятор Vitotronic з великим повнотекстовим дисплеєм
Висока взаємозамінність компонентів всіх котлів нової серії компактного виконання
Універсальні пристосування, що полегшують монтаж та пуск в експлуатацію
Розширювальний бак та циркуляційний насос інтегровані в котел
ККД до 109%


Vitodens 222-F
 
 Газовий конденсаційний котел з модульованим пальником MatriX
Номінальна потужність: 87 – 142 кВт

Стаціонарний конденсаційний котел Vitocrossal 300 є результатом використання найбільш передових технологій. Його конструкція забезпечує особливо ефективне використання тепла конденсації водяних парів та фізичної теплоти димових газів.
  Коротко про головне:
Компактна конструкція з великим водонаповненням та теплообмінними поверхнями Inox-Crossal із нержавіючої сталі для ефективного використання тепла конденсації водяних парів і фізичної теплоти димових газів.
Нормативний ККД: 109%.
Вертикально розташовані теплообмінні поверхні Inox-Crossal:
— гарантують високу надійность і тривалий термін служби;
— дозволяють конденсату, що утворюється, безперешкодно стікати вниз;
— виключають небезпеку перевищення концентрації кислот через вторинне випаровування конденсату;
— посилюють ефект самочищення.
Змонтований при постачанні, попередньо налаштований і протестований у роботі пальник MatriX-compact.
Наднизький вміст шкідливих речовин у продуктах згоряння — цілком задовольняє вимоги стандарту "Блакитний янгол".
Зручне управління й налаштування за допомогою контролерів Vitotronic.
З пальником MatriX особливо безшумна й екологічно безпечна робота (до 142 кВт) з широкою областю модуляції (30 – 100%).
Підвищений тиск газу на виході з котла надає можливість використання систем газовідведення великої довжини.
Використовуються коаксіальні димоходи 80/125 або 100/150 від настінного модуля Vitodens 200 (до 66 кВт).
Можна використовувати в багатокотельних установках.
 

Vitocrossal 300